Gry dla dziewcząt

Gry dla dziewcząt i chłopców, dla kobiet i mężczyzn, z całą pewnością znacząco się między sobą różnią. Panowie wolą strzelani, wyścigówki, gry strategiczne, panie zaś gry, w których chodzi o przygodę, w których coś się dzieje, w których coś tworzymy. Dziś właśnie chcielibyśmy skupić się na grach dla dziewcząt. Jaka gra jest numerem jeden? Która zdobywa szczyty największej popularności?

Bez wątpienia znana każdemu bardzo dobrze gra The Sims 4, będąca kolejną odsłoną gier The Sims. Głównym zadaniem, jakie stoi przed użytkownikami jest tworzenie i sterowaniem życiem wirtualnym ludzi. The Sims 4 to nowe możliwości, nowe rozwiązania, wciąż więcej ciekawych pomysłów. Zupełnie inna gra, niż poprzednie jej odsłony, zarówno, jeśli mówimy o tworzeniu simów, ich życiu, umiejętnościach, karierze, wieku. Sama gra the Sims 4 to jedno, zaś ciekawe dodatki to rzecz kolejna. Z każdym kolejnym rokiem powstawały nowe dodatki do gier. Były to między innymi: Wymarzone podróże, Kariera, Po zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostań gwiazdą, Nie z tego świata, Cztery Pory roku, Studenckie życie, Rajska wyspa i Skok w przyszłość.

Skupmy się więc na najnowszym dodatku i zobaczmy, czego użytkownicy mogą się po tym rozwiązaniu spodziewać. Jak sama nazwa mówi, razem ze Simami możemy znaleźć się w zupełnie innej przyszłości, przeżywając masę przygód i niezapomnianych wrażeń. Wcześniejsze serie niczym nie zaskakiwały, bo były do siebie bardzo podobne. Ta zaś jest zupełnie inna. Można poznać przyszłość, nowych podopiecznych, ciekawe aspekty science fiction. W nowej odsłonie nie brakuje ciekawych fryzur, intensywnych makijaży, tatuaży i strojów. Pojawiają się nowe meble, rozmaite przedmioty, sposób odżywiania, czy komunikacja. Futurystyczne miasto, jakie pokazane jest w tym dodatku, to zarówno nowości, jak również i wpływ tych ludzi na to, jak ta przyszłość będzie wyglądać. Czy stanie się utopijnym miastem, czy może ponurym miejscem pełnym śmieci? Wszystko to zależy, w jaki sposób będziemy kierować swoimi postaciami.

W przyszłości możemy również tworzyć specjalne maszyny- plumboty. Mamy więc możliwość wykreowania tego, co chcemy-idealnej niani, pracownika przynoszącego dodatkowe dochody, kucharza, pokojówki, czy przyjaciela.

Skok w przyszłość to nie nowe miejsce, w którym Simsy będą żyły. Za pomocą portalu Podróż w czasie, będą mogli tam się przenosić, działać, tworzyć, oglądać, a potem wracać i tak zmieniać świat, by tak przyszłość i ten nowy świat wyglądały inaczej. Kiedy nasz podopieczny znajdzie się w przyszłości, w teraźniejszości czas się zatrzymuje. Kiedy wraca z przyszłości do swojego miasta, jest w tym dniu, w którym je opuścił.

Skok w przyszłość to ostatni dodatek do gry The Sims 4. Na pewno jest udany, o czym świadczą wyniki sprzedaży i pozytywne opinie. Poprze ten dodatek możemy osiągnąć wiele, bawiąc się ciekawie i nie myśląc intensywnie o tworzeniu The Sims 4.